1. Interaktyvios pamokos

2. Technologijos ir įranga

3. Konsultacijos ir mokymai

Mokymai mokytojams

„Aktyvios klasės“ sprendimą naudojantiems mokytojams skiriamas 6–12 mėnesių palaikymo laikotarpis. Jo metu dalyviai ne tik susipažįsta, bet ir formuodami įgūdžius praktiškai taiko visas sprendimo siūlomas priemones bei idėjas.
 Mokytojai gali konsultuotis su specialistais jiems priimtinu būdu ir patogiu laiku. Taip pat lankytis kolegų praktinėse pamokose, kartu analizuoti, aptarti ir įsivertinti daromą pažangą.
Organizuojamų renginių metu mokytojai mokosi vieni iš kitų bei formuoja inovatyvių mokytojų bendruomenę. Bendruomenės mokytojai turi jiems skirtą virtualią aplinką, kurioje dalinasi savo sukurtomis pamokomis, praktiniais patarimais, naudingais resursais ar idėjomis.

 

Organizuojami renginiai, kuriuose laukia:

Pristatymas

Suteikiamos žinios apie „Promethean“ interaktyviosios lentos ir „ActiveInspire“ aplinką, jos galimybes bei taikymą ugdymo procese.

Užsiėmimai

Praktinių užsiėmimų metu mokytojai išbando visas pristatytas galimybes savarankiškai.

Naujas turinys

Mokoma ne tik susirasti reikiamus resursus ar naudotis leidyklos sukurtomis interaktyviomis pamokomis, bet ir kurti savo turinį.

(Įsi)vertinimas

Mokoma naudotis mokinių pasiekimų ir pažangos (įsi)vertinimo priemonėmis bei pristatomos jų panaudojimo galimybės ugdymo procese.

Praktika

Per praktinius pavyzdžius nagrinėjama, kaip skaitmeninės mokymosi priemonės gali būti taikomos kasdienėje mokytojo veikloje.

Kontaktai

Norite, kad ir jūsų mokykloje atsirastų „Aktyvios klasės“ sprendimai?

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai visoje Lietuvoje!

Kontaktą matysite pasirinkę miestą iš sąrašo
Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

info@aktyviklase.lt
+370 614 22022