„Aktyviosios klasės“ forumas ir nauja veiklos kryptis

2015/01/16

Praėjusį savaitgalį, sausio 10 d., „Aktyviosios klasės“ mokytojai rinkosi forume „AKTYVIOJI KLASĖ GERESNIAM MOKYMUISI: šiuolaikinė pamoka“. Jame dalyviai stiprino per ankstesnius renginius užsimegztus ryšius, dalijosi patirtimi, susipažino su nauja „Aktyviosios klasės“ veiklos kryptimi – Ambasadorių projektu.

 

Forumas „AKTYVIOJI KLASĖ GERESNIAM MOKYMUISI: šiuolaikinė pamoka“ – tai viena iš ciklo, skirto žinioms apie šiuolaikinę pamoką taikyti, dalių. Žaisdami, atlikdami komandines užduotis ar veikdami individualiai dalyviai mokėsi įvairių mokymo(si) metodų, gilinosi į švietimo aktualijas. Per pirmą – praktinių užsiėmimų – dalį mokytojai planavo, kūrė ir vedė šių dienų reikalavimus atitinkančias pamokas, dalijosi patirtimi ir idėjomis, kurios praverstų kasdieniame darbe.

 

Antroje forumo dalyje mokytojai susipažino su Ambasadorių projektu. Šiuo projektu siekiama skatinti mokytojų ir mokinių kūrybiškumą, inovacijų taikymą per pamokas. Todėl prieš forumą buvo surengtas konkursas tapti švietimo lyderių – ambasadorių – komandos, kuri konsultuotų, mokytų ir vertintų mokytojus, besinaudojančius „Aktyviosios klasės“ projektu, nariais. Taigi visų laukia nauji iššūkiai ir mokymai, naujos patirtys ir veiklos. Renginio pabaigoje ambasadoriams įteikti apdovanojimai.

 

Didžiuojamės galėdami teigti, jog „AKTYVIOSIOS KLASĖS“ projektas buria bendruomenę, ir ši pamažu panašėja į draugišką, bendraujančią ir bendradarbiaujančią šeimą, besidalijančią patarimais, rūpesčiais ir džiaugsmais. Džiugu, jog renginio dalyviai ne tik aktyviai bendravo su jau pažįstamais kolegomis, bet ir mezgė naujas pažintis, noriai keitėsi kontaktais, ketindami ir toliau palaikyti ryšius, todėl  išsiskyrė nekantriai laukdami kito susitikimo.

Dalintis

Kontaktai

Norite, kad ir jūsų mokykloje atsirastų „Aktyvios klasės“ sprendimai?

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai visoje Lietuvoje!

Kontaktą matysite pasirinkę miestą iš sąrašo
Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

info@aktyviklase.lt
+370 614 22022