Kodėl verta rinktis „Aktyvią klasę“?

„Aktyvi klasė“ – interaktyvaus turinio, įrangos ir mokymų sprendimas šiuolaikinėms pamokoms

Kaip pradėti naudotis?

Inovatyvu ir kūrybiška

Sprendimas įdiegtas jau 240 mokyklų ir vienija daugiau nei 1500 mokytojų bendruomenę.

„Aktyvi klasė“ padeda sužadinti mokinių aktyvumą, leidžia lengviau koncentruoti dėmesį, geriau suprasti ir daugiau išmokti pamokos metu. Galimybė interaktyvios pamokos metu patirti sėkmę itin teigiamai veikia šiuolaikinių mokinių žingeidumą ir rezultatus, o mokymasis virsta kur kas įdomesniu ir aktyvesniu procesu.

Kaip pradėti naudotis „Aktyvia klase“?

Konsultacija

Susisiekite nemokamai konsultacijai visoje Lietuvoje.

Produktas

Padėsime išsirinkti norimą
produktą ir įrangą.

Įrengimas

Įsigijus produktą, padėsime
įdiegti įrangą.

Mokymai

Kad būtų lengviau dirbti,
pravesime mokymus.

Naudojimas

Naudokitės inovatyviomis
technologijomis su šypsena.

Mokytojų atsiliepimai

Silva Kairienė

Pakruojo ,,Žemynos“ pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja

„Aktyvi klasė“ keičia tradicines pamokas. Mokinius galima labiau motyvuoti, įdomiau ir vaizdžiau perteikti mokomąją medžiagą, o naudojant pultelius – gauti greitą grįžtamąją informaciją. Man pradėti dirbti su lenta ir pulteliais buvo didelis iššūkis, nes aš esu dar tos kartos atstovė, kuri kompiuterį naudoja tik tiek, kiek reikia. Mielai naudoju matematikos pamokas 5 ir 6 klasei, o labiausiai man patinka lentos teikiamos galimybės naujos temos išdėstymui ir apklausoms.

Jūratė Dirginčienė

Klaipėdos Vydūno gimnazijos chemijos ir gamtos mokytoja

Aš dirbu gamtos pamokose su pulteliais ir „Aktyvios klasės“ pateiktimis (skaidrėmis). Naudojuosi gamtos ir chemijos pateiktimis 8 klasei – tai iš tiesų didelė pagalba mokytojui. O atsiskaitymai su pulteliais labai patinka mokiniams, net ir vyresnių klasių. Jie visada laukia, kada balsuosime. Tai labai greitas žinių patikrinimas ir įvertinimas – peržiūrėti rezultatus ir surašyti pažymius galiu tiesiog per pertrauką.

Virginija Stanislovaitienė

Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė

„Aktyvi klasė“ – šiuolaikiškas, inovatyvus ir mokinius motyvuojantis įrankis. Džiugina, kad beveik visas laikas yra skiriamas praktiniam darbui. Interaktyvi lenta suteikia pamokoms žaismingumo, patenkina šiuolaikinių mokinių smalsumą, o mokytojai gauna grįžtamąjį ryšį. Vaikai geriau įsisavina pamokos medžiagą, kai patys gali aktyviai dalyvauti pamokoje. Labai naudinga, kad programa suteikia galimybes ir patiems mokytojams kurti skaitmenines pamokas arba koreguoti esamas.

Marija Jonykienė

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos gamtos ir žmogaus mokytoja

Darbas su „Aktyvia klase“ naudingas ir mokytojams, ir mokiniams. Gyvas, besikeičiantis turinys tenkina mokinių smalsumą, padeda greičiau tobulėti, mokiniai labiau įsitraukia į darbą, o interaktyvios priemonės skatina jų mokymosi motyvaciją. Mokytojui paprasčiau išdėstyti pamokos medžiagą ir sutelkti mokinių dėmesį, jis gali matyti, kaip mokiniams sekasi atlikti užduotis, taupyti laiką ir lengviau valdyti klasę.

Aušra Didžgalvienė

Šiaulių Gegužių progimnazijos matematikos mokytoja

„Aktyvios klasės“ organizuojami mokymai puikūs, informatyvūs ir labai reikalingi. O mokymų vadovė Lina – tikra savo darbo ekspertė. Ypač naudingas buvo pamokos aptarimas – analizuodama savo pamoką daug supratau. Iš tiesų įdomu kurti, bandyti ir dirbti su interaktyvia lenta, tik turinyje norėčiau matyti kuo daugiau bandymų ir eksperimentų.

Prisijunk ir tu!

Kiekvienais mokslo metais „Aktyvios klasės“ sprendimą ir interaktyvias pamokas išbando vis daugiau šiuolaikiškai dirbti norinčių mokyklų.

JAU0MOKYKLOS

DAUGIAU NEI 0LAIMINGŲ MOKYTOJŲ

NET 0 MOKINIŲ

Kontaktai

Norite, kad ir jūsų mokykloje atsirastų „Aktyvios klasės“ sprendimai?

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai visoje Lietuvoje!

Kontaktą matysite pasirinkę miestą iš sąrašo
Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

info@aktyviklase.lt
+370 614 22022